facebook Kontakt uppgifter |  Brikk
[swedish] [english]

Vad väntar du på?

Kontakta oss!

Kontakta vår trevliga producent Sofia på
+46 (0)70 243 52 25 eller skicka ett mail till
sofia@brikk.se. Eller varför inte bara besöka oss direkt på Pryssgränd 10B?

Tveka inte på att höra av er tidigt i processen – så kan vi även agera bollplank!

+46 (0)70 243 52 25

Vill du bolla ett projekt?

+46 (0)73 612 06 04

Övriga funderingar?

Samuel FastMembers of Brikk

Samuel Fast Hurtigkarl

REGISSÖR
+46(0)73 612 06 04
samuel@brikk.se

Björn Johansson BrikkMembers of Brikk

Björn Johansson

REGISSÖR
+46(0)72 304 66 46
bjorn@brikk.se

Josef AnderssonMembers of Brikk

Josef Andersson

REGISSÖR
+46(0)76 861 11 86
josef@brikk.se

Sofia BohmanMembers of Brikk

Sofia Bohman

EXEKUTIV PRODUCENT
+46(0)70 243 52 25
sofia@brikk.se

Sonya FIlimonovaMembers of Brikk

Sonya Filimonova

ANIMATÖR
(+46) 70 374 93 16
sonya@brikk.se

Members of Brikk

Kristian Andersson

ANIMATÖR
+46(0)72 981 35 56
kristian@brikk.se

Members of Brikk

Philip Engström

ANIMATÖR
+46(0)73 326 31 29
philip@brikk.se

Members of Brikk

Darya Skripka

ANIMATÖR
+46(0) 72 515 92 71
darya@brikk.se

David SaracinoMembers of Brikk

David Saracino

ILLUSTRATÖR

david@brikk.se

Members of Brikk

Mariyam Aulbekova

ANIMATÖR


Worldwide commercial representation

Brikk is represented by the following companies around the globe. Please contact the appropiate person in each market and continent if you're interested in working with us.

Seattle

Anchor Point
Mike Holm
mike@anchorpointanimation.com

1546 NW 56th St.
Seattle WA, 98107

Toronto

Brought To You By
Matthew Barnett
matt@broughttoyouby.tv

224 Wallace Ave #302
Toronto, ON M6H 1V7